HOLLA – Apk İndir

5.14.1

Google Play Store'un 40'tan fazla ülkede öne çıktığı gibi, 2020'nin alanında en iyi eğlence uygulamasına merhaba de!
0/5 Oy yok
Geliştirici
HOLLA
Sürüm
5.14.1
Actualización
30 Mart 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
35M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Google Play Store’un 40’tan fazla ülkede öne çıktığı gibi, 2020’nin en iyi görüntülü Eğlence uygulamasına merhaba de. Dünyanın her yerinden insanlarla anında Eğlence! Dünya çapında 190 ülkeden 30 milyondan fazla kullanıcısıyla,, ücretsiz Eğlenceve ücretsiz metin yazışması gibi benzersiz deneyimlerle dünya çapında farklı kültürlerden ve yerlerden yeni arkadaşlar edinebilirsin!

Ne Alırsın:
– Ücretsiz Mesajlaşma
– Tercihine göre bölge
– 3G, 4G, Wi-Fi bağlantı erişimi
– Güvenli topluluk
– Dünyanın her yerinden insanlarla tanış

Ücretsiz çevrimiçi Eğlence , sürprizleri seviyorsan, bir sonrakinde kimlerle buluşacağını ve birlikte takılacağını bilemezsin! Dünyanın dört bir yanından yetenekli bireyler gerçek eğlence için HOLLA’da toplanıyor. Harika yeni video filtreleri ve çıkartmaları ile tamamen farklı bir deneyimi yaratıyor. HOLLA’da görüntülü görüşmeler ve sesli görüşmeler tamamen ücretsizdir; canlı eğlence, özelleştirilmiş eşleştirme ve video akışı için bonus premium özellikler mevcuttur!

Dünya çapında 190 ülkeden 30 milyondan fazla kullanıcısıyla yüz yüze yeni insanlarla tanışmak, dünyanın farklı ülkelerinden yeni arkadaşlıklarınızı keşfetmenizde yepyeni bir deneyim. Anlık, heyecan verici ve kimle eğlendiğinizi tam olarak biliyorsunuz. Ek bir bonus olarak, birebir eğlence odalarında yeni kültürleri keşfetmenin ve farklı geçmişlere sahip arkadaşlardan yeni diller öğrenmenin en iyi ve yeni yoludur.

IG: @holla
FB: @chillwithHOLLA

Video

Yenilikler

Heyecan verici yeni HOLLA güncellemeleri!

- Kullanıcı arayüzü güncellemeleri ve hata düzeltmeleri!

Henüz takip etmediyseniz, IG@holla'da harika oyunlar ve hediyeler için bizi takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir