Messenger – Apk İndir

Sınırsız metin, sesli, görüntülü arama ve grup görüntülü sohbet özellikleriyle tamamlanan ücretsiz * hepsi bir arada iletişim uygulamamızla her zaman birlikte olun. Mesajlarınızı ve kişilerinizi Android telefonunuzla kolayca senkronize edin ve herhangi bir yerden herhangi biriyle bağlantı kurun.

ÇAPRAZ UYGULAMA MESAJLAŞMA VE ARAMA
Doğrudan Messenger’dan Instagram arkadaşlarınızla bağlantı kurun. Mesaj göndermek veya aramak için bunları ad veya kullanıcı adıyla aramanız yeterlidir.

VANISH MODU
Yalnızca bir an süren mesajlar gönderin. Sohbetten çıktıktan sonra görülen mesajların kaybolduğu kaybolma modunu kullanmayı seçin.

GİZLİLİK AYARLARI
Yeni gizlilik ayarları, size kimlerin ulaşabileceğini ve mesajlarınızın nereye teslim edileceğini seçmenize olanak tanır.

ÖZEL TEPKİLER
Kelimelerin kaybı? 🎉 ve 🔥 dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazla emojiyle tepkilerinizi özelleştirebilirsiniz.

SOHBET TEMALARI
Sohbetlerinizi daha kişisel hale getirmek için Tie-Dye veya Love gibi eğlenceli temalar ve renkler arasından seçim yapın.

BİRLİKTE İZLEYİN
Birlikte olamadığınızda, arkadaşlarınızla Messenger Görüntülü Sohbet ve Odalar üzerinden video, TV şovu ve film izleyin. Her anı ve tepkiyi gerçek zamanlı olarak yakalayın.

GRUBU ODALARLA BİR ARAYA GETİRİN
Messenger’ı olmasa bile herhangi biriyle grup görüntülü sohbet bağlantısı gönderin. Zaman sınırı olmaksızın 50 kişiye kadar ev sahipliği yapın.

BAĞLI KALMAK İÇİN ÜCRETSİZ * VİDEO ARAMALARI
Sınırsız canlı görüntülü sohbet ile arkadaşlarınızı ve ailenizi yakın tutun. Yüksek kaliteli ses, yüksek tanımlı video ve yüz filtreleri gibi etkileşimli video özellikleriyle 8 kişiye kadar grup video görüşmeleri düzenleyin.

SINIRSIZ ÜCRETSİZ * METİN VE TELEFON ARAMALARI
Telefon numaralarını değiştirmeyi atlayın ve dünyanın her yerinden olsalar bile Facebook arkadaşlarınıza bir mesaj gönderin. Cep telefonunda, tablette ve masaüstünde yüksek kaliteli sesli ve yazılı mesajlaşmanın keyfini çıkarın.

KARANLIK MODDA IŞIKLARI KAPATIN
Sohbet arayüzünün renklerini koyulaştıran şık ve yeni bir görünümle gözlerinizi biraz dinlendirin.

* SESLİ VE VİDEO MESAJLARINI KAYDEDİN VE GÖNDERİN
Metin sadece kesilmezse, sadece kaydet düğmesine basın ve gönderin. Söyle, söyle, göster ya da yüksek sesle bağır. *

ÇIKARTMALAR, GIFLER VE EMOJİLERLE KENDİNİZİ İFADE EDİN
Yaratıcı yönünüzü göstermek için özel çıkartmalar kullanın. Hatta video görüşmelerine efektler ve filtreler ekleyebilirsiniz.

* DOSYA, FOTOĞRAF VE VİDEOLAR GÖNDERİN
Arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz dosya sayısında bir sınır yoktur. *

PLANLAYIN VE GERÇEKLEŞTİRİN
Anketlerle ve daha fazlasını bir araya getirmek için planlar yapın. Sadece birkaç dokunuşla konumunuzu paylaşarak bir buluşma noktası önerin veya arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu söyleyin.

* GÜVENLİ VE KOLAYCA PARA GÖNDERİN (yalnızca ABD içinde)
Banka kartınızı, PayPal hesabınızı veya yeniden yüklenebilen ön ödemeli kartınızı (yalnızca para göndermeye uygun tek kaynaklı kartlar) ekleyerek doğrudan uygulama içinden arkadaşlarınız ve ailenizle güvenli ve kolay bir şekilde para gönderip alın. *

İŞLETMELERLE SOHBET
Rezervasyon yapmak, müşteri desteği almak, fırsatlar bulmak ve daha fazlasını yapmak için favori işletmelerinizle kolayca bağlantı kurun.

MESSENGER’A SMS GETİRİN
İletişimde kalmak için birden fazla uygulama açmanıza gerek yok. SMS ve Messenger için tek bir uygulama kullanın.

PLATFORMLARDA UYUMLU
Masaüstü, Portal ve diğerleri gibi bir dizi cihazda arkadaşlarınızla sohbet edin.

Gizlilik Politikası: https://www.facebook.com/about/privacy/

Http://messenger.com (http://messenger.com/) adresinden Messenger kısa mesaj ve grup görüntülü sohbeti hakkında DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

* Veri oranları geçerlidir

Bazı Messenger özellikleri ülkenizde veya bölgenizde kullanılamayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir