Twitter

Eğlenceye  katıl!

Retweetleyin, bir mesaj dizisine katılın, viral olun veya herkesin ne hakkında konuştuğunu öğrenmek için sadece Twitter zaman çizelgesinde ilerleyin. Twitter, doğrudan dünyanızı her gün etkileyen etkili kişilerin hesaplarından, dünyada olup bitenler için başvurabileceğiniz sosyal medya uygulamanız ve yeni medya kaynağıdır.

Medyada nelerin trend olduğunu keşfedin veya sizin için önemli olan konularda düşünce liderlerini tanıyın; İlgi alanlarınız #Kpop Twitter’dan siyasete, haberlere veya spora kadar değişsin, doğrudan etkileyicileri veya arkadaşlarınızla takip edebilir ve konuşabilirsiniz. Her ses dünyayı etkileyebilir.

İlgi alanlarınızı takip edin. ⭐ Tweet, Filo, Retweet, Tweetlere Yanıt Ver, Paylaş veya Beğen – Twitter, en son haberler ve güncellemeler için 1 numaralı sosyal medya uygulamasıdır.

Çevrenizde olup bitenlerden yararlanın. Arkadaşlarınız ve diğer Twitter takipçileriniz hakkında güncel kalmak için hashtag’leri ve trend konuları arayın. Yüzlerce ilginç Twitter kullanıcısının yanı sıra favori etkileyicilerinizin tweet’lerini takip edin ve içeriklerini bir bakışta okuyun.

Düşüncelerini paylaş. Sosyal ağınızı dikkate değer bağlantılar, fotoğraflar ve videolarla meşgul edin. Arkadaşlarınıza mesaj gönderin veya bir ileti dizisinde yanıtlayın. İster özel sohbet edin ister viral olun, sesiniz bir fark yaratır.

Uyarıyı dikkate alın. Twitter, ilginç insanlar bulmanızı veya sizinle ilgilenen kişilerden bir takipçi kitlesi oluşturmanızı sağlar. Sosyal bir bağlantı kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Twitter, arkadaşlarınızla sohbet etmenin ötesinde, etkileyicilerin hayranlarıyla kişisel bir bağlantı kurmasına olanak tanır. Doğrudan sizi etkileyen insanlarla konuşun – kaç kişinin yanıt verdiğine şaşırabilirsiniz.

✔️ Profilinizi oluşturun:
* Profilinizi özelleştirin, bir fotoğraf, açıklama, konum ve arka plan fotoğrafı ekleyin
* Sık sık tweet atın ve gönderi sürelerinizi optimize edin 🕗
* Görsel içerik yayınlayın 🤸
* Tweetlerinizde hashtag kullanın # ️⃣
* Twitter dışındaki takipçilerde çizin 🌎

Trend Olanları Takip Edin

En popüler hashtag’leri ve son dakika haber başlıklarını keşfedin. Olanların nabzını tutmak için medya konularını, Tweet dizilerini ve canlı videoları takip edin. Spor olayları, popüler kültür memeleri veya politikayla ilgileniyor olun, Twitter bilgi kaynağınızdır.

Bir topluluğa katılın

Benzer düşünen arkadaşlar bulun veya hiç bilmediğiniz ilgi alanlarını keşfedin. İlgi alanlarınız ister ana akım ister niş olsun, sizin için önemli olan konular hakkında bilgi alın. İçeriği paylaşabilir veya duvarda sinek olabilirsiniz; her iki durumda da, uygulamayı her açtığınızda yeni bir şey keşfedeceksiniz.

Sosyal medyada sesinizi bulun – Android için Twitter’ı bugün indirin!

Facebook’ta bizi beğenin: https://www.facebook.com/TwitterInc/
Bizi Instagram’da takip edin: https://www.instagram.com/twitter/?hl=en

Gizlilik Politikası: https://twitter.com/en/privacy
Şartlar ve Koşullar: https://twitter.com/en/tos

Cihaz tanımlama verilerini, kaydolmadan önce gerçekleşen uygulama açılışlarını içerebilecek bazı reklam ortaklarıyla paylaşıyoruz. Daha fazla ayrıntı için lütfen buraya bakın: https://help.twitter.com/en/safety-and-security/data-through-partnerships

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir